UGP: Weltplast zapošljava nove radnike

Zbog potrebe upotpunjavanja nekoliko radnih mjesta na sofisticiranim ekstruderskim strojevima opremljenim kompjuterskom analizom i vođenjem procesa proizvodnje raspisan je natječaj za prijam novih zaposlenika na spomenuta radna mjesta.

Molimo sve zainteresirane koji zadovoljavaju dolje navedene kriterije da nam se obrate na niže navedenu adresu uz napomenu kako je prijavu sa životopisom potrebno donijeti i osobno te doći na razgovor zaključno sa 12.08.2014.

• Rukovaoci na novom ekstruderu proizvodnje folija – 6 izvršitelja.
• Potrebna znanja i kvalifikacije : SSS strojarski smjer, elektro tehničar ili gimnazija.
• Kandidati s radnim iskustvom imaju prednost.
• Vašu prijavu sa životopisom donijeti osobno i doći na razgovor do 12.08.2014. 

Weltplast d.o.o.                                                                          
Rastovača bb
88240 Posušje
weltplast@weltplast.com

Direktor društva:
ing. kem. Franjo Širić