UPRAVNI ODBOR UGP-a: Bežični Internet na Trgu hrvatskih branitelja

Odmah nakon susreta s gimnazijalcima u petak, 24.10.2014. godine, održana je 8.(25). sjednica Upravnog odbora sa samo jednom točkom dnevnog reda: Instaliranje bežičnog interneta u užem dijelu grada, besplatnog za sve građane.

Nakon obavljenih konzultacija sa specijaliziranim tvrtkama za poslove bežičnog interneta i prikupljenih ponuda za instaliranje kompletnog sustava, Upravni odbor je donio Odluku da će Udruga gospodarstvenika  financirati postavljanje sustava bežičnog interneta na južni zid zgrade, u kojoj se nalazi kino dvorana, na Trgu hrvatskih branitelja. Internetom će, prioritetno, biti pokriveno područje trga i parka ispred zgrade te će se na taj način omogućiti besplatni pristup internetu posjetiteljima raznih događanja koja se odvijaju na tom trgu, a prije svega, mladima našega grada koji se tu okupljaju svakodnevno.

U realizaciju postavljanja bežičnog interneta krenut će se odmah nakon dobivanja potrebnih suglasnosti od nadležnih općinskih službi.

FOTO

ugp