Posušje: Maturanti na praksi kod članova UGP-a

U organizaciji Udruge gospodarstvenika Posušje (UGP) i Gimnazije fra Grge Martića, tijekom Uskršnjeg raspusta, 60-tak maturanata će provesti najmanje jedan radni dan kod 18 članova UGP-a. Raspored maturanata po tvrtkama UGP-a urađen je temeljem odabranog budućeg zanimanja maturanata u anketi provedenoj u Gimnaziji i izjave o zanimanju i broju učenika koje članovi mogu i žele primiti na praksu.

Cilj ovog projekta je upoznavanje maturanata s poslovima njihovog budućeg željenog zanimanja te pomoć pri konačnom izboru zanimanja temeljem iskustava stečenih na konkretnim poslovima u tvrtkama članova UGP-a.

Raspored učenika po tvrtkama članova UGP-a objavljen je na web stranici Gimnazije fra Grge Martića.