Posušje: Gospodarstvenici uredili sanitarni čvor u Osnovnoj školi

Sanitarni čvor, u prizemlju Osnovne škole Ivana Mažuranića u Posušju, u potpunosti je rekostruiran tako da su učenicima sada na raspolaganju vrhunski uređene tri kabine, od kojih je jedna prilagođena za potrebe invalidnih osoba.

Inicijativu za rekostrukcijom ovog devastiranog prostora pokrenuo je vlasnik Kror d.o.o. Posušje Branimir Oreč, koji je i organizirao sve radove na rekostrukciji, a donirao je i najveći dio sredstava za navedene radove.

Rekonstrukcija kompletnog prostora s ugradnjom svih potrebnih sanitarija, otvora, pločica i instalacija koštala je 17.550 KM, od kojih je Kror donirao 13.700, KTM Brina, 1.300, ProDomo 1.000, Al Jozić d.o.o. Široki Brijeg 800, Filip Petric 500 i SPIN 250 maraka.

Kror d.o.o., KTM Brina d.o.o., ProDomo d.o.o. i SPIN d.o.o. su članovi Udruge gospodarstvenika Posušje (UGP), a Branimir Oreč je i član Upravnog odbora Udruge.

Ovo je još jedan pozitivan primjer društveno odgovornog djelovanja posuških gospodarstvenika između kojih prednjače članovi UGP-a.

FOTO

ugp