UGP: Održana 3. sjednica Upravnog odbora

U četvrtak, 21. siječnja 2016. godine, održana je 3. sjednica novoizabranog Upravnog odbora (UO) Udruge gospodarstvenika Posušje (UGP). Sjednicom je predsjedao predsjednik Ivan Šarić, a na sjednici je bilo osam od devet članova UO.

Na sjednici je razmatrano više točaka Dnevnog reda, između kojih i o smjernicama rada Udruge u idućem periodu. Rad Granskih povjerenstava (GP), kojih ima pet, valja podići na višu razinu i u cilju toga, u idućih mjeseca dana, predsjednik Udruge i UO će u dogovoru s koordinatorima zakazati sjednice svih pet povjerenstava. Cilj tih sjednica je, doći do konkretnih inicijativa i smjernica rada Udruge od njenih članova, koje će se onda pokušati realizirati preko Upravnog odbora.

Suradnja s općinskim i županijskim tijelima vlasti mora biti na načelima međusobnog uvažavanja i temeljena na konstruktivnim prijedlozima, a sve u cilju stvaranja povoljnijih uvjeta, kako za gospodarstvo, tako i za sve građane naše općine, jedan je od zaključaka Upravnog odbora.

FOTO

ugp