UGP: MPT d.o.o. je novi član Udruge gospodarstvenika Posušje

MPT d.o.o. Posušje je novi član Udruge gospodarstvenika, a vlasnik i direktor Miro Pavković je predstavnik tvrtke u Udruzi.

MPT ima dugu tradiciju u proizvodnji sirupa i sokova koju su započeli 1991. godine kao SZR Studenac, a kao MPT d.o.o. djeluju od 1993. godine. Od prvih dana proizvodnje posluju s najboljim svjetskim proizvođačima koncentrata i sirovine za sokove i sirupe, a na tržištu su poznati po vlastitim brendovima: LERO, MPT, Kisela i Traubisoda.

Koncesiju za punjenje prirodne izvorske vode na vrelu Vrba, koje se nalazi u Rakitnu na 936 m nadmorske visine, dobili su 2004. godine. Ova izuzetno kvalitetna voda na tržištu se prodaje pod brendom Montana.

Na punjenju izvorske vode Montana u Rakitnu i proizvodnji sirupa i sokova u Posušju zaposleno je 9 zaposlenika.