UGP: Nadzorni odbor pozitivno ocijenio rad Udruge

U ponedjeljak, 18. travnja 2016., održana je sjednica Nadzornog odbora Udruge gospodarstvenika Posušje (UGP). Sjednicom je predsjedao predsjednik Damir Lončar, a na sjednici su bili članovi Veljko Lončar i Marinko Šego.

Nadzorni odbor je, nakon uvida u dokumentaciju, usvojio Financijsko izvješće za 2015. godinu. Rad Udruge financiraju njeni članovi uplatom članarine i ukupni prihod je bio nešto veći od rashoda.  Na dan 31. prosinca 2015. godine, sve novčane obveze Udruge su izvršene i nema neplaćenih dospjelih obveza.

Imovinom Udruge se raspolaže namjenski i u skladu sa zakonom i Statutom Udruge.U svom radu tijela Udruge se pridržavaju Statuta, a dokumentacija se vodi propisno i uredno, zaključak je Nadzornog odbora.