UGP: Gransko povjerenstvo raspravljalo o Nacrtu Prostornog plana

U petak, 10. lipnja 2016. godine, u uredu Udruge gospodarstvenika Posušje (UGP), održana je proširena sjednica Granskog povjerenstva za graditeljstvo i planiranje (GP). Razlog sazivanja sjednice od strane Branimira Oreča, koordinatora tog GP, jeste Nacrt Prostornog plana općine Posušje, o kojem je u tijeku Javna rasprava koja traje do 27. lipnja ove godine.

Pored članova tog GP: Branimira Oreča, Damira Lončara, Veljka Đereka, Marinka Šege i Zorana Lončara,  sjednici su nazočili i gosti: Maja Ramljak, Ivan Čutura i Borislav Petric, kao stručnjaci s iskustvom na poslovima iz ove oblasti.

Nakon što su svi nazočni istaknuli svoja zapažanja, primjedbe i prijedloge oko Nacrta Prostornog plana, zaključeno je, da se, ispred Granskog povjerenstva za graditeljstvo i planiranje UGP-a, ti prijedlozi i primjedbe upute u pisanom obliku nadležnoj općinskoj službi te, ako se za to ukaže potreba, zakaže još jedna proširena sjednica GP po ovom pitanju.

FOTO

ugp