Predsjednik UGP-a Ivan Pavković gostovao u Poslovnom kompasu

Na Našoj TV u emisiji Poslovni komapas, u srijedu 21. prosinca 2016., gostovao je predsjednik Udruge gospodarstvenika Posušje Ivan Pavković. U sklopu emisije o biznisu, koju vodi i uređuje Miljenko Buhač, pored razgovora s Ivanom Pavkovićem, prikazan je i prilog s posljednje skupštine UGP-a, koja je održana povodom 5. obljetnice UGP-a,  9. prosinca 2016. godine.

Ivan Pavković je govorio o počecima rada UGP-a, o realiziranim projektima, incijativama i aktivnostima UGP-a u proteklih pet godina, kao i o aktualnim inicijativama i aktivnostima koje UGP-a poduzima u cilju stvaranja povoljnijih uvjeta za poslovanje kao i boljih uvjeta za življenje u općini Posušje.

Cijela emisija Poslovni kompas traje sat vremena, a prilog o UGP-u i razgovor s Ivanom Pavkovićem počinje nakon 31. minute i 20 sekundi emisije, koju možete pogledati na linku:

https://www.youtube.com/watch?v=c2-rEKuz72s

ugp