Zakazana Izvještajna i izborna skupština Udruge

U utorak, 4. lipnja 2024. godine, održana je sjednica Upravnog odbora Udruge gospodarstvenika Posušje. Sjednicom na kojoj je bilo 6 od 7 članova, predsjedao je predsjednik Udruge Damir Vican.

Upravni odbor usvojio je Financijsko izvješće za 2023. godinu. Udruga se financira od članarine svojih članova. Svi računi i obveze su plaćene na vrijeme.

Upravni odbor je donio Odluku o održavanju Redovne izvještajne skupštine koja će ujedno biti i izborna skupština, jer mandat svih članova tijela Udruge ističe u lipnju 2024. godine.

Skupština će biti održana u utorak, 11. lipnja 2024. godine, u 17.30 sati u restoranu Staza na Blidinju.

Usvojen je i prijedlog kandidata za: predsjednika i dopredsjednika Udruge, predsjednika skupštine, članova Upravnog i Nadzornog odbora. Prijedlog će biti upućen skupštini na razmatranje i usvajanje.