FMRPO: Grant sredstva za 2013.

Federalno ministarstvo razvoja, poduzetništva i obrta raspisalo je Javni poziv za odabir korisnika grant sredstava tekućih transfera. Predmet Javnog poziva je prikupljanje prijava za odabir korisnika grant sredstava tekućih transfera, utvrđenih u razdjelu 50. proračuna Federacije Bosne i Hercegovine za 2013. godinu Federalnom ministarstvu razvoja, poduzetništva i obrta („Službene novine Federacije BiH“, broj106/12).

Potrebna dokumentacija  može se preuzeti elektronskim putem na web stranici Ministarstva  ili u prostorijama ministarstva u Mostaru, Ulica dr. Ante Starčevića bb (Hotel „Ero“) svakim radnim danom u vremenu od 10-14 sati.

Rok za dostavu prijava je 21 dan od dana objavljivanja Javnog poziva u „Službenim novinama Federacije BiH“, odnosno do 13. 11. 2013. godine.

Javni poziv:

Dokumentacija:

 ugp