TOMISLAVGRAD: Svečano otvorena poslovna zgrada elektroprivrede

U industrijskoj zoni  Vučilov brig kod Tomislavgrada, u petak 22. studenoga 2013. godine, svečano je otvorena nova poslovna zgrada Javnog poduzeća Elektroprivreda HZHB d.d. Mostar.

U nazočnosti Uprave EPHZHB-a, općinskih i županijskih vlasti, predstavnika Crkve, izvođača radova i drugih gostiju, zgradu su svečano otvorili načelnik općine Tomislavgrad Ivan Vukadin i generalni direktor Elektroprivrede HZHB d.d. Mostar Nikola Krešić

Zgradu za potrebe proizvodnog organizacijskog dijela novih budućih proizvodnih objekata na ovom području, ukupne korisne površine oko 975 četvornih metara, projektirao je i izgradio Konzorcij u sastavu: KROR d.o.o. Posušje ( kao nositelj i izvođač), DALEKOVOD d.o.o. Mostar i I.P.N. d.o.o. Posušje (kao projektant). Ukupna vrijednost radova je oko 2,1 miliona KM.

Završetak ove zgrade je još jedan u nizu poslovnih uspjeha koje su ostvarili i ostvaruju tijekom ove godine, u području graditeljstva, članovi Udruge gospodarstvenika Posušje, KROR d.o.o. i I.P.N. d.o.o.