MEGGLE d.o.o. Posušje osnovano prije 25 godina !

Danas je poseban dan za sve zaposlenike člana Udruge gospodarstvenika Posušje, MEGGLE d.o.o. Posušje, jer s velikim ponosom danas obilježavaju uspješnih 25 godina postojanja tvrtke.

U BiH MEGGLE započinje s radom 1996. godine, tada na naše tržište ulazi putem distributera, dok se dvije godine nakon toga osniva poduzeće i MEGGLE u BIH koje  u  samim početcima  pored   uvoza  robe , koristi uslužne djelatnosti lokalnih mljekara. MEGGLE “Baron Maslac” kako ga  nazivaju u   svijetu,   je i  u BIH od samoga početka   bio poznat po ekstra kvalitetnom maslacu i namazima , dok danas MEGGLE zadržava lepezu od preko 150 različitih proizvoda koji  su  većinom proizvedeni  u BIH. Pored domaćeg tržišta  MEGGLE širi izvoz svojih proizvoda , s adresom pošiljateljem  Bosna i Hercegovina, kako u zemlje regije tako i u zemlje članice Europske unije – Hrvatske, Slovenije, Rumunjske, Bugarske i Švedske.

Danas slavimo 25 godina izvanrednih dostignuća, ali također gledamo u budućnost s nadahnućem ,  odgovornošću i strašću.   Iza ovog uspjeha stoji povjerenje koje je Uprava Njemačke firme MEGGLE dala svim  našim  ljudima. Na samom početku se  krenulo   s dvoje  uposlenika , pa četvero , širili smo  svoju  zajednicu  ljudskih resursa .

Danas  brojimo  preko  230  uposlenika u BIH  .   Upravu tvrtke  danas  čine predsjednica uprave Jadranka Penava i član Uprave Marjan Vučak, ujedno i prvi zaposenici   Meggle poduzeća    u  BIH , te  prokuristi   Gordana Tomić , Lejla Kadić, Vedat Pašić , čije su vizije, ideje i dugogodišnja posvećenost razvoju  MEGGLE brenda napravile ono što danas MEGGLE BiH jeste, vodeći brend u mliječnoj industriji.

Naš uspjeh ne bi bio moguć bez podrške naših vjernih kupaca i poslovnih partnera. Vaše povjerenje u MEGGLE proizvode i kontinuirana podrška bili su ključni čimbenici na našem putu uspjeha.

Nastavit ćemo investirati u naše ljude, tehnologiju i inovacije kako bismo   obranili   lidersku  poziciju  u prehrambenoj industriji, te proizvoditi vrhunske proizvode domaće kvalitete, koji će se uvijek isticati na tržištu.

S ljubavlju prema domaćim proizvodima i zajednici,

Vaš MEGGLE BIH ☘️/ugp