Udruga gospodarstvenika Posušje bira novo rukovodstvo !

U ponedjeljak, 18. ožujka 2024. godine, u uredu Udruge gospodarstvenika Posušje, održana je sjednica Upravnog odbora Udruge. Sjednicom je predsjedao predsjednik Udruge Damir Vican (Miviko doo), a na sjednici je bilo 6 od 7 članova UO.

Članovi Upravnog odbora razgovarali su o pokretanju procedura izbora svih tijela UGP-a: Predsjednika i Dopredsjednika, Predsjednika skupštine, članova Upravnog i Nadzornog odbora, jer svima njima mandat završava u lipnju 2024. godine.

Članovi UO će obaviti konzultacije s ostalim članovima UGP-a o potencijalnim kandidatima za pojedina tijela UGP-a i na sljedećoj sjednici UO usvojit će se lista s konkretnim imenima s kojima će se ići kao prijedlog UO na Izbornu skupštinu koja će se održati u lipnju 2024. godine.