Radio Posušje: O privatizaciji u Posušju govorio Zdenko Ćosić

U srijedu je na Radio Posušju gostovao predsjednik Vlade Županije Zapadnohercegovačke Zdenko Ćosić. Voditeljica i urednica emisije Gospodarska slika, Marija Budimir, je postavljala vrlo interesantna pitanja između kojih i pitanje Inicijative Udruge gospodartsvenika Posušje o privatizaciji u Posušju. Veliko hvala gospođi Mariji što je prepoznala našu inicijativu i što je i kroz ovaj razgovor upoznala javnost s istom.

Naime, Udruga gospodarstvenika je uputila PISMO predsjendiku Vlade ŽZH,  7. travnja 2014. godine, u kome traži sastanak po pitanju rješavanja neprivatiziranih poduzeća u Posušju i taj sastanak, nažalost, nije još uvije održan. Hoće li se održati i o tome što je rekao predsjednik vlade Ćosić o privatizacji, poslušajte klikom na link ispod teksta.

PRIVATIZACIJA-Ćosić

ugp