Posušje: Božićni sajam u organizaciji Vijeća mladih

U subotu, 6. prosinca 2014. godine, na Trgu hrvatskih branitelja u Posušju održat će se sajam kreativnih radova pod nazivom ” Budi dobar kao mali Isus! “.

Na sajmu će biti izloženi božićni ukrasi i ostali materijali koje izrađuju članovi Vijeća mladih zajedno sa članovima Udruge osoba s invaliditetom Posušje. Također svoje radove na sajmu predstavit ce Humanitarna udruga „fra Mladen Hrkać“ i likovna radionica Osnovne škole Ivana Mažuranića iz Posušja. Prihod sajma ide za funkcioniranje ovih udruga, čiji je rad i više nego human.

Početak sajma je u 12h, a u 14h na sajam dolazi Sveti Nikola koji će prikladnim darovima darivati one najmlađe.

Sajam organizira Vijeće mladih općine Posušje, uz podršku Udruge gospodarstvenika Posušje, a pokrovitelji sajma su tvrtke: MEGGLE , MRVELJI i SPIN, kojima se i ovim putem zahvaljujemo.

Pozivamo sve stanovnike općine Posušje, i mlade i stare, da nam se pridruže u subotu na Trgu hrvatskih branitelja u Posušju.

Vijeće mladih općine Posušje