KTM Brini novi poslovi u Širokom Brijegu

Tomislav Marić u ime tvrtke KTM Brina d.o.o. Posušje i gradonačelnik Širokog Brijega Miro Kraljević potpisali su novi ugovor o izvođenju radova na izgradnji kanalizacijskog kolektora u Širokom Brijegu.

Vrijednost ugovorenih radova između Grada Širokog Brijega i tvrtke KTM-Brina je 1.225.219,82 KM.

Početak radova planiran je početkom sljedeće godine, a planirano vrijeme za završetak radova je 180 dana od početka izvođenja istih.

Kanalizacija u Širokom Brijegu radi se u sklopu Projekta vodoopskrbe i sanitacije u Federaciji BiH, a finacira se kreditnim sredstvima od Europske investicijske banke (EIB) u iznosu od  5.828.000 KM  i grant sredstvima u iznosu od 2.500.000 koje  je Široki Brijeg dobio od Europske komisije (IPA fond).

Naravno, raduje nas ova vijest, posebice zbog našeg člana KTM Brina, ali još više bi nas radovala da se ovaj ugovor odnosi na početak radova na kanalizacijskom kolektoru u Posušju.

ugp