Binvest donirao koševe OŠ Ivana Mažuranića u Posušju

Na školskom igralištu Osnovne škole Ivana Mažuranića postavljeni su novi koševi zahvaljujući donaciji tvrtke “Binvest d.o.o” Posušje.

Na ovo su se odlučili budući da je školsko igralište glavno okupljalište mladih, posebno u ljetnim mjesecima. Naravno, poslužit će i za nastavne aktivnosti učenika ove škole. A svi mi znamo da u Posušju postoji izniman košarkaški potencijal koji potvrđuju brojni košarkaši i košarkašice ponikli u Posušju.

Igrači se stvaraju na otvorenim igralištima, a dobro znamo da do njih svi moramo držati. Zato ovim putem apeliramo na sve mlade, pa i one malo starije, da povedu računa o koševima, da ih se može još dugo koristiti i za treninge i za rekreaciju.

Vjerujemo da će u tome od velike pomoći biti i novopostavljene kamere na školi.

Posušje.net