Posušje: Deveta obljetnica Udruge osoba s invaliditetom općine Posušje

Nakon objava tekstova o donacijama članova Udruge gospodarstvenika Posušje (UGP), Srednjoj strukovnoj i Osnovnoj školi u Posušju, dobili smo informaciju iz Udruge osoba s invaliditetom općine Posušje o donacijama koje oni redovito dobivaju od pojedinih članova UGP-a.

Među tim donacijama posebice ističu tvrtku MPT, odnosno njenog vlasnika Miru Pavkovića, koji im već nekoliko godina donira potrebne količine vode uz uređaj za hladnu i toplu vodu.

Isto tako, zahvaljuju se i svim ostalim donatorima, a posebice tvrtki Binvest, koja im redovito donira piće za sva njihova druženja pa i za obilježavanje devete obljetnice njihove Udruge, koja će se održati u četvrtak, 28. travnja 2016. godine,  u svadbenom salonu Viktorija u Posušju, nakon mise koja započinje u18 sati.

Vrijedne Marija i Anka, u ime osoba s invaliditetom iz njihove Udruge, pozivaju sve gospodarstvenike kao i sve ljude dobre volje pridružiti se proslavi njihove obljetnice.

ugp