KONAČNO: Uklonjena kamena ruševina Vinjanskog doma !

Kamena ruševina Vinjanskog doma je, končano, uklonjena !

Na Javnom pozivu taj ruševni objekt, s pripadajućim zemljištem ukupne površine 1.320 m2, kupila je najveća posuška tvrtka Vokel. Vokel je član Udruge gospodarstvenika Posušje, čiji je vlasnik, sadašnji član Nadzornog odbora i donedavni predsjednik, Veljko Lončar.

Na toj lokaciji, Vokel je započeo s uređenjem parking prostora koji će služiti za potrebe novoizgrađenog  poslovnog objekta Vokela u kojem će, na površini od oko 9.000 m2, pored skladišta i izložbeno-prodajnog salona biti i uredski prostori u koje ćepreseliti menadžment tvrtke sa svim pratećim administrativnim osobljem.

Novi poslovni objekt je službeno u funkciji od danas,  2. svibnja 2016. godine, a svečano otvaranje Veljko Lončar planira za  8. lipnja. Objekt će svečano otvoriti član predsjedništva BiH iz reda hrvatskog naroda Dragan Čović, a goste će zabavljati prvi čovjek hrvatske estrade Oliver Dragojević.

https://www.facebook.com/U.G.Posusje/

ugp