Posušje: Weltplast donirao sredstva Osnovnoj školi Ivana Mažuranića

U prošloj godini urađeni su značajni radovi u Osnovnoj školi Ivana Mažuranića u Posušju. Potpuno su obnovljeni učenički sanitarni čvorovi, rekonstruirana kotlovnica, instaliran video nadzor, urađena nova stiropor termo fasada, zamijenjeni su svi drveni otvori prozora novim kvalitetnijim pvc otvorima te još neki ne manje značajni projekti.

Na taj način stvoreni su puno bolji uvjeti, kako za učenike, tako i za sve zaposlenike škole.

Nekoliko od ovih navedenih projekata svojim donacijama potpomogli su u potpunosti ili djelomice i članovi Udruge gospodarstvenika Posušje: Planet, Vokel i Kror.

Donacije Osnovnoj školi od strane članova UGP-a, nastavljaju se i ove godine. Ovih dana opremljena je konferencijska dvorana, a novčana sredstva za, kako kažu iz Škole,  „vrlo kvalitetne i odavno potrebne konferencijske stolice“ donirao je Weltplast, odnosno, vlasnik Franjo Širić, kojemu se vodstvo i djelatnici škole od srca zahvaljuju.

Iz Škole ističu i određeni popust koji su dobili pri nabavi stolica od još jednog člana UGP-a tvrtke Prodomo, kojemu se također zahvaljuju.

ugp