Tomislavgrad: Mrvelji d.o.o. Posušje grade sportsku dvoranu u Brišniku

Član Udruge gospodarstvenika Posušje, građevinska tvrtka Mrvelji d.o.o., dobila je posao na izgradnji sportske dvorane Osnovne škole Mije Čuića u Brišniku, općina Tomislavgrad.

Ugovor vrijedan 568.600 maraka potpisan je,  6. ožujka 2017., u zgradi općine Tomislavgrad, a potpisali su ga Stipan Mrvelj, vlasnik i direktor  Mrvelji d.o.o. Posušje i načelnik općine Tomislavgrad  Ivan Vukadin. Rok izvođenja planiranih radova je 730 kalendarskih dana od dana stupanja na snagu ugovora.

Ugovorom je predviđeno da se do kraja tekuće godine izvedu svi grubi građevinski radovi, nužne instalacije vodovoda i kanalizacije u zemlji, gromobranska instalacija i ugradnja vanjskih otvora na objektu, dok će se svi ostali radovi izvesti u 2018. i 2019. godini do ugovorenog roka izvođenja.

Prema informaciji objavljenoj na web stranici tomislavcyti.com, izgradnju dvorane sufinancira Vlada Republike Hrvatske, koja je za ovu namjenu izdvojila iz Državnog proračuna iznos od 500 tisuća kuna.