Mostar: Pro Domo otvorio novi izložbeno-prodajni salon

U srijedu, 21. lipnja 2017.,  u Mostaru je  Pro Domo d.o.o. Posušje otvorio prodajno izložbeni salon namještaja poznate svjetkske marke Natuzzi Italia. Ovo je nakon Sarajeva drugi salon u BiH u kojem se može vidjeti i kupiti namještaj ovog najvećeg svjetskog proizvođača namještaja visoke klase.
Salon se nalazi u Dubrovačkoj ulici u Mostaru, prostire se na 170 m četvornih, uređen je po najvišim standardima Natuzzia i kao takav je sigurno na prvom mjestu u Mostaru i cijeloj Hercegovini u sektoru namještaja.
Svečanom otvaranju, uz obitelj vlasnika Pro Domo Marije i Ante Jukić i predstavnice Natuzzi grupacije, nazočni su bili i brojni prijatelji i zaposlenici te 15-ak članova Udruge gospodarstvenika Posušje, koje je i Pro Domo član od samih početaka njenog djelovanja.

FOTO
ugp