Da učenje bude slađe: Za prvi dan škole Meggle podijelio 40.000 Milky Max deserta

Prvi dan školske nastave obilježila je i domaća kompanija Meggle podjelom Milky Max deserta u osnovnim školama u Sarajevu, Banja Luci, Mostaru i Posušju.

Nekoliko tisuća mališana  imalo je priliku uživati u neodoljivom Meggle desertu i druženju sa Milky Max junacima.

„Jedan od  temeljnih stupova poslovanja Meggle-a u BiH je društvena odgovornost, a posebno zadovoljstvo nam je razveseljavanje najmlađih. Trenutke iz djetinjstva pamtimo co Svjetski dan mlijeka, Svjetski dan školskog mlijeka i druge važne datume“, ističe Jadranka Penava, direktorica Meggle BiH.

Slatko druženje održano je u slijedećim školama – OŠ Džemaludina Čauševića Sarajevo, OŠ Ivana Gorana Kovačića Banja Luka, OŠ Georgia Stojkova Rakovskog Banja Luka, OŠ Ilije Jakovljevića Mostar, OŠ Zalik Mostar, OŠ Ivana Mažuranića Posušje te u vrtićima – Veseli školarac, Bajka i Mama u Posušju.

FOTO

Meggle/ugp