Viza trans d.o.o. je novi član Udruge gospodarstvenika Posušje

Viza trans d.o.o. je novi i ujedno 46. član Udruge gospodarstvenika Posušje. Vlasnik i direktor Viza transa Dalibor Vican će predstavljati tvrtku u UGP-u.

Viza trans d.o.o. je započela s radom, 2005. godine, s pet voznih jedinica i šest zaposlenika. Osnovna djelatnost tvrtke je prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prijevozu. Sjedište tvrtke, do 2010., bilo je u Čitluku, a nakon toga u Posušju, na adresi Mostarska vrata 16. Danas je u tvrtci zaposleno 10 zaposlenika koji djelatnost obavljaju s devet voznih jednica marke Mercedes i Volvo s poluprikolicama.

Viza trans d.o.o. obavlja usluge prijevoza tereta, na području svih zemalja Europe, temeljem  CEMT i Bilateralnih dozvola za međunarodni prijevoz .