Što drugi misle o UGP-u ?

Na web portalu Mi Medije www.hum.ba, danas je objavljen tekst o našoj web stranici. Što su napisali, pročitajte!

Udruga gospodarstvenika Posušje  uvijek nas iznova ugodno iznenadi svojim mnogobrojnim aktivnostima. Jedna od njih svakako je  puštanje  u rad službene web stranice krajem studenog 2012. Na stranici se mogu pronaći sve informacije o Udruzi, njenom radu i trenutnim aktivnostima koje se provode. Pored navedenih sadržaja, nudi i općenite informacije o gospodarstvu i raznovrsnim događajima u okruženju kao i linkove na korisne stranice raznih institucija.

Prilikom kreiranja stranice, podršku Udruzi dao je gospodin Ivan Šušnjar, vlasnik Poskok portala,  koji je  organizirao zakup domene, dizajnirao  stranicu  i izvršio potrebnu obuku.

Razne novosti na stranici postavljat će tajnik Udruge, a uvjereni smo da će ova kvalitetna stranica donositi niz sadržajnih informacija.
Stranicu možete pogledati na www.udrugagospodarstvenika.com

 

Mi Medija/ugp