Udruga gospodarstvenika je primjer kako se može i treba raditi

Radit ćemo na tome da se poboljša ozračje za ulagače. Tu prvenstveno mislim na ulaganja u naše poslovne zone. Osrdak, Vlake, Topala i Zavelim naši su aduti za privlačenja investitora. Kvalitetnija općinska uprava mora biti i magnet i servis i asistent svim potencijalnim ulagačima. Moramo se okretati više proizvodnji, posebno proizvodnji hrane, boljem iskorištavanju mineralnih sirovina, uvođenjem novih tehnologija za kamen, drvo, plastiku, stvaranjem konkurentnosti u okruženju i za izvoz. Naši gospodarstvenici koji su se nedavno udružili primjer su kako se može i treba raditi. Njihova iskustva i poznanstva s gospodarskim subjektima u BiH, RH i svijetu nisu zanemarivi i itekako će nam dobro doći, istakao je općinski načelnik gospodin Branko Bago.

Kompletan intervju za Večernji list možete pročitati OVDJE