Posušje: „Kreditni poticaj razvoja poduzetništva i obrta“, u srijedu 11. lipnja

Pozivamo sve zainteresirane gospodarstvenike i obrtnike iz Posušja, na prezentaciju na temu: Javni natječaj za odabir korisnika kreditnih sredstava po Programu „Kreditni poticaj razvoja poduzetništva i obrta,  koja će se  održati u Posušju u Kino dvorani, u srijedu 11. lipnja 2014. godine s početkom u 11:00 sati.

Cilj prezentacije je, upoznati gospodarstvenike i obrtnike s uvjetima i mogućnostima dobivanja kreditnih sredstava s rokom povrata do sedam godina, grace periodom do dvije godine i kamatnom stopom od 1,5%, a temeljem Javnog natječaja kojeg je raspisalo Federalno ministartsvo razvoja poduzetništva i obrta.

Prezentaciju organizira Udruga gospodarstvenika Posušje u suradnji i uz potporu Regionalne razvojne agencije REDAH, a prezenter je mr.sc. Jozo Bejić, tajnik FMRPO.

Dnevni red, Javni natječaj, Obrazac – Zahtjev za kredit  

ugp