Posušje: Udruga Primus organizira razmjenu udžbenika i prikupljanje starih za reciklažu

Udruga Primus, članica Vijeća mladih općine Posušje i ove godine će održati razmjenu udžbenika za učenike osnovnih i srednjih škola. Razmjena udžbenika će se održati u subotu, 30.08. u prostorijama kino dvorane Posušje u razdoblju od 10 do 14 sati. Kako bismo i ovaj put povećali ekološku osviještenost građana, uz razmjenu udžbenika sakupljati ćemo stare knjige i udžbenike koji se više ne mogu upotrijebiti, te iste proslijediti firmi Ladanušić čistoća koja će ih reciklirati. Ovo je još jedan dobar primjer suradnje firmi koje participiraju u Udruzi gospodarstvenika i udruga koje čine Vijeće mladih općine Posušje, te im ovim putem zahvaljujemo. Molimo učenike i roditelje da se odazovu u što većem broju i na ovaj način umanje troškove koje iziskuje kupnja novih udžbenika. Također pozivamo sve one koji imaju udžbenike koji im ne trebaju ili su im višak da na ovaj način urade dobro djelo i odazovu se na ovu akciju.

Primus