POSUŠJE: Humanitarno – rukometnim spektaklom prikupljen novac za Žanu Ćuk

Posušje je u nedjelju još jednom zaslužilo veliko Bravo . Pokazali su da imaju  srce i prikupili su čak 22.000 maraka za liječenje teško oboljele 16-godišnje Žane Ćuk, učenice 3.G razreda Srednje strukovne škole Posušje. Humanitarnu akciju  ”3.G za Žanky”, pokrenule su njene kolegice i kolege iz razreda.

Veliki broj Posušanki i Posušana je kupnjom ulaznice, za prvu međunarodnu rukometnu utakmicu, u kojoj su snage odmjerile vodeća ekipa Premijer lige BiH za rukometašice HŽRK Grude Autoherc i RK Trešnjevka iz Zagreba, pomoglo ovu humaniratnu akciju.

Gradska sportska dvorana bila je ispunjena do posljednjeg mjesta, a malo tko je ostao ravnodušan kada je prije utakmice pročitano pismo zahvale bolesne Žane Ćuk.

 

Hvala svima koji su na bilo koji način doprinijeli uspjehu ove hvalevrijedne akcije.

poskok/ugp