Večernjakov pečat papi Franji i papi Benediktu XVI

Sinoć je u prepunoj dvorani Hrvatskog doma Herceg Stjepan Kosača održana svečana dodjela Večernjakova pečata prema izboru čitatelja i Ocjenjivačkog suda Večernjeg lista BiH. Za osobu godine proglašeni su papa Franjo i papa Benedikt XVI.

Pored osobe godine proglašene su i osobe u 13 kategorija među kojima i osoba iz gospodarstva. Ukupno je bilo nominirano 150 osoba iz svih kategorija, a među njima i 20 iz gospodarstva. Na sinoćnjoj svečanosti, koju su prenosile u direktnom televizijskom prijenosu HRT i BHT, predstavljena su po tri kandidata iz svih kategorija, a u međi njima i predsjednik Udruge gospodarstvenika Posušje (UGP), vlasnik tvrtke Vokel Veljko Lončar, u kategoriji gospodarstva.

Iako naš predsjednik nije proglašen osobom godine iz područja gospodarstva, smatramo ovo velikim uspjehom, kako za njega osobno, za njegovu obitelj i tvrtku Vokel, tako i za Udrugu gospodarstvenika  koja je sinoć značajno istaknuta prilikom predstavljanja Veljka Lončara, kojemu i ovom prilikom još jednom čestitamo na njegovoj nominaciji za osobu godine.

Hvala Večernjem listu BiH i glavnom uredniku Jozi Pavkoviću što su prepoznali rad našega predsjednika i vlasnika Vokela Veljka Lončara i što su ga nominirali  za tako značajnu nagradu.

sb/ugp

VL