Posušje: FeMis d.o.o. raspisao natječaj za deset djelatnika

Član Udruge gospodarstvenika Posušje, FeMis d.o.o., raspisao je natječaj za deset djelatnika, koji bi trebali dobiti zaposlenje u novom proizvodnom pogonu u krugu postojeće tvornice. Novi proizvodni pogon je nastavak proširenja temeljne djelatnosti FeMisa u proizvodnji građevinskog armaturnog željeza.

Natječajem se traži deset djelatnika, a uvjet je srednja stručna sprema strojarskog smjera, položen vozački ispit  “B” kategorije i sklonost timskom radu.

Prednost imaju kandidati s radnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima, a prijave sa životopisom slati na e-mail: femis@tel.net.ba, dostaviti osobno ili poslati poštom na adresu FeMis d.o.o. Posušje, Put za Grude bb, 88 240 Posušje.

Natječaj je otvoren do 1. svibnja.

Tvrtka FeMis d.o.o. Posušje, osnovana je 2003. godine, a temeljna djelatnost tvrtke je proizvodnja armaturnih mreža na najsuvremenijih strojevima marke KOCH i EVG.

ugp