Obnovljene prostorije Odjeljenja za djecu s posebnim potrebama

Dana 28.12.2012. godine s početkom u 11:00 sati svečano su otvorene obnovljene prostorije Odjeljenja za djecu s posebnim potrebama osnovne škole Ivana Mažuranića u Posušju. Prostorije su obnovljene zahvaljujući donaciji  Radice i Veljka Lončara, vlasnika tvrtke Vokel d.o.o. Posušje.

Prostorije je blagoslovio fra. Mario Knezović, a riječi zahvale i prigodne zahvalnice donatorima ispred osnovne škole uputio je ravnatelj g. Zdravko Pirić.

Simbolične poklone kao izraze zahvalnosti Radici i Veljku Lončaru predala su djeca-učenici Odjeljenja škole s posebnim potrebama.

Svečanosti je, između ostalih, nazočilo i desetak članova Udruge gospodarstvenika, kao i općinski načelnik g. Branko Bago.

Nakon otvaranja uslijedio je domjenak uz pjesmu koju je predvodio, a tko bi drugi, Tomislav  Marić član UO UGP-a.