RISOVAC: Šarić i Pavković preuzeli skijalište

Točno dva mjeseca i dva dana nakon što je JU Park prirode Blidinje objavila Javni poziv za zakup skijališta Risovac, na period od 20 godina, danas 07. studenoga, a nakon što je jučer potpisan ugovor o zakupu, potpisan je Zapisnik i izvršena primopredaja skijališta između direktora JU Park prirode Blidinje, Zdravka Kutle i suvlasnika posuške tvrtke Lareko d.o.o. Ivana Šarića i Damira Pavkovića. Ponuda tvrtke Lareko d.o.o. je na Javnom pozivu bila najbolja te je kao takva i prihvaćena  od strane Uprave parka.

Damir Pavković i Ivan Šarić su direktori tvrtki Mesna industrija Rakitno i Ladanušić čistoća, koje su članice Udruge gospodarstvenika Posušje te im i ovom prigodom čestitamo i želimo puno uspjeha u novom poslu.

sb/ugp