Održana je XV sjednica Upravnog odbora

Dana 17.06.2013. godine s početkom u 20:00 sati, održana je XV sjednica Upravnog odbora Udruge gospodarstvenika Posušje (UGP). Sjednica je održana u uredu UGP-a na adresi Bana Jelačića 6. u Posušju.

Upravni odbor donio je Odluku o produženju Ugovora o djelu sa tajnikom Udruge kao i Ugovora o najmu prostora za godinu dana, do 01.06.2014. godine.

Odlukom UO u Ekonomsko socijalno vijeće Županije Zapadnohercegovačke ispred UGP-a imenuje se predsjednik UO Marinko Šego.

Zaključeno je da se od Općinskog načelnika zatraži službena informacija o rezultatima pregovora s “bivšim” vlasnicima zemljišta na kojem je UGP planirao izgraditi autobusni kolodvor i kao poklon uručiti ga građanima Posušja. Po neslužbenim informacijama pregovori su “propali” i izgradnja autobusnog kolodvora u skladu s Odlukom Skupštine UGP-a je dovedena u pitanje.

Zapisnik i Odluke  sa sjednice možete pogledati ovdje:

ZAPISNIK,

ODLUKA,