Posušje Bus d.o.o. novi član UGP-a

„Posušje Bus“ d.o.o. je novi i ujedno 35 član Udruge gospodarstvenika Posušje (UGP), a direktor Veljko Bakula je predstavnik tvrtke u UGP-u.

Zahvaljujemo gospodinu Veljku Bakuli što je prepoznao vrijednosti UGP-a i pridružio se ostalim uglednim tvrtkama iz općine Posušje i postao članom naše Udruge.

„Posušje Bus“ d.o.o. je osnovan 1994. godine kao tvrtka čija je osnovna djelatnost javni prijevoz putnika. Danas te poslove obavlja sa 14 autobusa i 12 djelatnika. Redovito održavanje i servisiranje autobusa obavlja u vlastitoj radionici površine od oko 400 m2.

Pored prijevoza učenika na području Općine Posušje održava i redovitu međužupanijsku liniju Posušje-Mostar te vrši uslužne izvanlinijske prijevoze putnika prema dogovoru sa korisnicima usluga.

sb/ugp