POSUŠJE: Koncert grupe Predgrađe

Biti uspješan gospodarstvenik i to jedan od najuspješnijih u BiH u sektoru trgovine, je velika stvar, a biti uspješan i u gospodarstvu i u glazbi je izuzetak. Jedan od takvih je  član Udruge gospodarstvenika Posušje (UGP) gospodin Krasnodar-Darko Petrović, vlasnik i direktor tvrtki Planet d.o.o. i Dara d.o.o.

Darko je inicijator ponovnog okupljanja grupe Predgrađe, koja intenzivno vježba 10-tak mjeseci, a vrlo uspješan i zapažen nastup u novoj postavi imali su na koncertu Stokorak za Posušje.

Prvi samostalni koncert, u sadašnjoj postavi s Darkom na čelu, grupa Predgrađe organizira  u subotu 06.04.2013. godine u caffe Grand u Posušju s početkom u 21:00 sati. Ulaz je slobodan i svi ste dobro došli, a posebice oni članovi UGP-a  koji po godinama baš i ne spadaju u mlade, ali se tako osjećaju.

sb/ugp