Posušje: Otvoren motel “Penava”

Član Udruge gospodarstvenika Posušje (UGP), „Penava“ d.o.o., izgradio je novi poslovni centar na Južnoj obilaznici u Posušju, kojeg je 20. srpnja 2013. službeno otvorio Općinski načelnik Branko Bago, a blagoslovio posuški župnik fra Milan Lončar.

Otvaranju je, pored rodbine i prijatelja obitelji Penava, nazočila većina članova UGP-a predvođena predsjednikom Veljkom Lončarom te veći broj i drugih gospodarstvenika iz Posušja i Gruda kao i nekoliko političara.

U sklopu poslovnog centra je motel „Penava“, u kojem je 14 soba i 1 apartman te restoran za goste hotela, a s južne strane motela, gostima je na raspolaganju samoposlužna autopraonica, autoservis i trgovina autodijelova „Nuić“ te ugostiteljski objekt s roštiljem.

Tvrtka „Penava“ d.o.o. Posušje je osnovana prije 21. godinu i u vlasništvu je obitelji Penava, a osnovna djelatnost joj je trgovina robe široke potrošnje kroz trgovački centar „Divna“.

sb/ugp