U Županiji Zapadnohercegovačkoj 380 bonitetno izvrsnih tvrtki

U četvrtak, 11. srpnja 2019., u Hotelu Park u Širokom Brijegu održan je Poslovni susret bonitetno izvrsnih tvrtki Županije Zapadnohercegovačke. Susret je organizirala analitičko bonitetna kuća Bisnode BH u suradnji s Vladom Županije ZH.

U Županiji ZH je 380 bonitetno izvrsnih tvrtki, a na ovom susretu Certifikat bonitetne izvrsnosti Bisnode BH dobilo je njih 12. Među dobitnicima je i član Udruge gospodarstvenika Posušje, Binvest d.o.o., u čije ime je certifikat preuzeo Želimir Čamber.

Binvest d.o.o. je započeo s radom 1995. godine s 4 zaposlenika, a danas ova uspješna tvrtka, koja je u vlasništvu obitelji Šušnjar, zapošljava preko 130 zaposlenika. Bavi se trgovinom i distribucijom alkoholnih i bezalkoholnih pića i već odavno je prerastao lokalne okvire, posluje u cijeloj državi i jedna je od vodećih tvrtki u svom sektoru poslovanja.