„VIKING“ d.o.o. Posušje je 37. član UGP-a

Uspješan rad Udruge gospodarstvenika  Posušje biva sve više prepoznat, a dokaz tomu su i novi članovi.

Posuška tvrtka „VIKING“ d.o.o. je novi i ujedno 37. član Udruge gospodarstvenika Posušje, a gospodin Željko Vican je predstavnik tvrtke u Udruzi.

”VIKING”  d.o.o. Posušje  je  slijednik tvrtke ” VZŽ” d.o.o. koja  je osnovana 1992. god.

Djelatnost  tvrtke je  trgovina  i  usluge. Uža  djelatnost je  trgovina  na  malo  i  veliko bijele  tehnike  i  tehničke robe te  usluge u  arhitektonsko građevinskim  djelatnostima ( projektiranje, nadzor itd.).

”VIKING”  d.o.o. je  ekskluzivni  distributer  za  Hercegovinu bijele  tehnike i  tehničke robe  robnih  marki: BEKO  i  GRUNDIG.

Sjedište  tvrtke i maloprodaja je u ulici Zrinsko-Frankopanska 11., a  skladište  je u ulici Fra  Grge Martića  64.