Otvoren Centar za mlade u Tomislavgradu

U srijedu, 08. listopada, u Tomislavgradu je otvoren prvi Centar za mlade u Hercegbosanskoj županiji.

Prostor je svečano otvorio ministar financija u vladi HBŽ gosp. Stipan Šarac. Svečanosti otvaranja nazočili su Ivana Mašić, Luka Krstanović te Mate Lončar, predsjednik Vijeća mladih općine Posušje i Stjepan Bago, tajnik Udruge gospodarstvenika Posušje.

Centar za mlade je prostor za sve mlade sa područja općine Tomislavgrad i sve organizacije mladih, te će služiti za realizaciju ideja mladih, pristup internetu, druženja mladih, organizaciju projekata mladih, ali i kao edukacijsko-tehnički centar u vidu prakse.
Cilj pokretanja centra za mlade općine Tomislavgrad je osigurati višenamjenski prostor za kulturu, izražavanje, kreaciju i aktivnosti mladih u slobodno vrijeme, u kojem će se moći  realizirati interesi mladih organiziranih u udrugama ili neposrednom inicijativom mladih.

Vijeće mladih Tomislavgrad