UGP: Održana XIII sjednica Upravnog odbora

Dana  06.05.2013. godine, s početkom u 20:00 sati, u uredu Udruge održana je XIII sjednica Upravnog odbora. Sjednicom je predsjedao predsjednik UO  Marinko Šego, a na sjednici su bili: Veljko Lončar,  Damir Lončar, Tomislav Marić, Pero Lončar, fra Milan Lončar i Stjepan Bago.

Na sjednici je, između ostaloga, prihvaćen prijedlog Zavičajnog društva Posušje u Zagrebu (ZDPZ) o održavanju radnog sastanka u Zagrebu između predstavnika Udruge gospodarstvenika Posušje (UGP) i predstavnika poslovnog Kluba Zavičajnog društva Posušje u Zagrebu. Na ovaj sastanak pozvani su svi predstavnici članova UGP-a. Upravni odbor planirao je polazak 07. lipnja (petak) u 8:30 iz Posušja, a povratak 09. lipnja (nedjelja) u večernjim satima.

O sjednici više u Zapisniku sa sjednice kojeg možete pročitati OVDJE