UGP: Planet financira kompletnu obnovu sanitarnih čvorova u osnovnoj školi u Posušju

Stanje sanitarnih čvorova u Osnovnoj školi Ivana Mažuranića u Posušju je u vrlo lošem stanju, neprimjereno je vremenu u kojem živimo i ne zadovoljava osnovne higijenske potrebe učenika.

Takvo stanje, kao društveno odgovorni gospodarstvenik, odlučio je promijeniti direktor i suvlasnik posuške tvrtke Planet d.o.o., Krasnodar Petrović. On je inicijator i organizator kompletne rekonstrukcije sanitarnih čvorova u Osnovnoj školi Ivana Mažuranića. Osam kabina na katu i isto toliko u prizemlju škole se kompletno preuređuje tako što će se uraditi potpuno nove instalacije, vrata, žbuka, stropovi, keramika i montirati nova sanitarna oprema. Vrijednost radova, materijala i opreme je oko 35.000 maraka, a kompletan iznos platit će tvrtka Planet.

Radovi će biti gotovi do početka nastave, 11. siječnja 2016. godine.

Planet d.o.o. je član Udruge gospodarstvenika Posušje (UGP) i lider je u Bosni Hercegovini u distribuciji robe široke potrošnje. Zastupnik je najvećih europskih kompanija i najpoznatijih brendova, a posluje širom Bosne i Hercegovine.

Krasnodar Petrović je i član Upravnog odbora Udruge gospodarstvenika, a pored toga što je jedan od najuspješnijih gospodarstvenika u sektoru trgovine, poznat je i kao glazbenik i sponzor mnogih kulturnih i glazbenih događanja u Posušju.