Vokel, Lončarplast i Kror dobili certifikate bonitetne izvrsnosti

U utorak, 17. 7. 2018., u Prirodnom vodenom parku Koćuša (Ljubuški) u organizaciji Bisnode BiH, a pod pokroviteljstvom Vlade ŽZH, održan je Poslovni susret na temu Bonitetna izvrsnost kompanija. Na tom susretu dodjeljeno je 13 Bisnode certifikata bonitetne izvrsnosti AAA tvrtkama iz Županije ZH.

Certifikate su dobila i tri člana Udruge gospodarstvenika Posušje: Vokel, Lončarplast i Kror.

Bonitetna izvrsnost definira natprosječnu bonitetnu vrijednost gospodarskih subjekata a Certifikat bonitetne izvrsnosti je potvrda dugogodišnjeg sustavnog i kvalitetnog rada, koji certificirane kompanije svrstava u sam vrh domaćeg gospodarstva, stavljajući ih u ravnopravan položaj sa kompanijama iz EU, jer se pri ocjenjivanju primjenjuje ista metodologija i dokazani kriteriji, stoji u obrazloženju Bisnode BiH.