UGP: Pripreme za Izbornu skupštinu

U četvrtak, 15. listopada 2015. godine, održana je 15.(32.) sjednica Upravnog odbora Udruge gospodarstvenika Posušje (UGP). Na sjednici je razmatrano više točaka dnevnog reda, između kojih valja izdojiti raspravu o pripremama za Izbornu skupštinu  koja će se održati, najvjerojatnije, do kraja studenoga 2015.

Utemeljenje UGP-a prije četiri godine se pokazalo opravdanim i njegov nastavak rada i u budućem periodu ne bi smio doći u pitanje, jednoglasan je zaključak članova UO. Mandat tijelima UGP-a ističe u studenom 2015., a novi članovi Upravnog i Nadzornog odbora, kao i novi predsjednik i dopredsjednik birat će se s otvorenih lista s više kandidata, a mogućnost predlaganja dobit će svi članovi kroz svih pet granskih povjerenstava UGP-a. Većina dosadašnjih članova tijela UGP-a neće moći više biti predlagana na dosadašnje funkcije, jer je mandat ograničen na maksimalno četiri godine.