Binvest d.o.o. donirao Osnovnoj školi u Viru 15 novih računala

Član Udruge gospodarstvenika Posušje, Binvest d.o.o., u suradnji s njemačkom tvrtkom Mastiok Bau GmbH iz Berlina, donirao je Osnovnoj školi u Viru 15 novih računala. Inicijativu za donaciju računala pokrenula je ravnateljica škole Mirjana Mikulić, s ciljem omogućavanja što boljih uvjeta učenicima Osnovne škole Franice Dall’era.Na dosadašnjim-starim računilima, koja je škola imala,  izvođenje nastave je bilo bilo neizvedivo zbog njihove nefunkcionalnosti.

Binvest se u suradnji sa tvrtkom Mastiok Bau odazvao na poziv ravnateljice, donirao računala i na taj način omogućio učenicima koji pohađaju navedenu školu kvalitetno informatičko obrazovanje.

Djelatnice IT sektora Binvesta su stara računala zamijenili  novim i ona su spremna i čekaju prve učenike.

Binvest d.o.o. već duži period prati  svojim doprinosom projekte  učenika, kako iz Posušja tako i njegove šire okolice, te je uz njih kroz veći dio aktivnosti.Ovom donacijom učenici Osnovne Škole Franice Dall’era dobili su mogućnost nesmetanog  izvođenja nastavnog programa informatike kroz narednih nekoliko godina.

binvest/ugp