Pikić staklo od nedavno i u Imotskom

Zbog ukazanih potreba za još boljim pozicioniranjem na tržištu Republike Hrvatske, a posebice u Dalmaciji, kao i zbog potrebe povećanja konkurentnosti i efikasnog odgovora na zahtjeve tržišta, vlasnik Branimir Ramljak registrirao je nedavno tvrtku pod istim nazivom Pikić staklo i u Imotskom.

Član Udruge gospodarstvenika Posušje, Pikić staklo d.o.o., više od 20 godina je na tržištu  staklarstva u BiH i inozemstvu. Njegovi stručni zaposlenici i najsuvremeniji strojevi za obradu stakla osigurali su mu kvalitetan proizvod i uslugu prepoznatljivu na tržištu.

Zahvaljujući preciznom mjerenju, pravilnom odabiru stakla te precizna i pravilna montaža njihovog stručnog osoblja, s višegodišnjim iskustvom, učinili su Pikić staklo vodećom tvrtkom u sektoru staklarstva.