UGP: Odvjetničko društvo Gavran d.o.o je novi član UGP-a !

Odvjetničko društvo Gavran d.o.o. je novi član Udruge gospodarstvenika Posušje, a odvjetnik Jerko Gavran je predstavnik društva u Udruzi.

Jerko Gavran je počeo sa samostalnom odvjetničkom djelatnosti u prosincu 2013. godine.

Tijekom obavljanja odvjetničkih poslova odvjetnik Gavran svoje znanje i razinu usluge poduže na višu razinu i kao specijalist u pravnoj djelatnosti prepoznat je na tržištu te je  zbog povećanog opsega poslova, 1. lipnja 2020. godine, osnovao odvjetničko društvo u kojem, pored njega kao odvjetnika i direktora, radi još jedna odvjetnica.

Odvjetničko društvo Gavran d.o.o. ima sjedište u Posušju na adresi: Rastovačko polje 83.

Kontakt podaci: tel/faks +38739 682 048, mobitel: +38763 416 045, e-mail: info@odvjetnik-gavran.com.

Zahvaljujemo se odvjetniku Gavranu što je prepoznao vrijednosti UGP-a i što je postao njenim članom.